Kto sme

Vítame vás na stránkach našej spoločnosti. Ponúkame Vám kompletné služby v oblasti hracích automatov, výherných automatov, výdajných automatov a ostatného vybavenia podobného charakteru. Zaoberáme sa vývojom a výrobou týchto zariadení a dokážeme splniť každú požiadavku zákazníka. Ponúkame nielen kvalitné služby za rozumné ceny, ale tiež pomoc nášho plne vyškoleného a profesionálneho personálu. Neváhajte a kontaktujte našu spoločnosť.

Sme otvorení všetkým požiadavkam zákazníka a riadime sa heslom – nič nie je nemožné.

 

Firma NERA s.r.o. vznikla v roku 2006 so zameraním na na výrobu a predaj výherných automatov a ich prevádzku. Postupom času si firma vytvorila stabilnú pozíciu na trhu a začala rozvíjať svoju aktivitu v širšej oblasti. V súčasnosti sa zaoberáme vývojom a výrobou výherných hracích automatov, jukeboxov, šipiek, mliekomatov, pivných pultov, veľkoplošných LED panelov. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis a  pravidelné kontroly zariadení. Postaráme sa aj o staré, použité stroje a po repasácii im vdýchneme nový život.

Staviame na zodpovednosti a spoľahlivom prístupe k zákazníkovi a preto je našou prioritou  Vaša spokojnosť. Prednosťou našej spoločnosti je profesionalita a dlhoročná skúsenosť na trhu. Navyše je náš profesionálny personál rýchlym  a efektívnym riešením vašej zákazky. Samozrejmosťou je osobitý prístup a vysoká pracovitosť.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať a radi vás presvedčíme o našich kvalitách.

Sxv_N4SklK46M1rPehCLF0Ki364ycKXXOZPrxc7HTpc

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť